Bednění.eu
  Newsletter leden 2010  
 

Vážení obchodní přátelé,

ze všeho nejdříve nám dovolte, abychom vám popřáli úspěšný vstup do nového roku 2010, spoustu důvodů k radosti a mnoho osobních i pracovních úspěchů v nadcházejících měsících. Rok 2010 je pro naši firmu rokem velkých změn, a proto určitě zůstaňte s námi. A na co se můžete těšit v tomto vydání naše informačního dopisu? Čtěte dál…

Váš Bednění tým

 

 

Papírové kruhové bednění

  Papírové kruhové bednění

Stali jsem se  výhradním dodavatelem papírového bednění pro Prahu a Středočeský kraj. Nabízíme širokou škálu bednících sloupu kruhových, oválných a čtvercových.  Papírové bednění je vyrobeno z papírových, spirálově vinutých trubic, které jsou uvnitř i na povrchu opatřeny ochrannou vrstvou pro zvýšení hladkosti povrchu a odolnosti proti vodě.
Katalog kruhového bednění naleznete zde.
 

 

Distanční prvky pro výztuže

Neustále se zajímáme o nejnovější trendy v betonářské branži, a proto jsme pro vás připravili přehledný internetový katalog distanční prvků pro výztuže. Podívejte se zde.

  Distanční prvky pro výztuže
 

 

Schöck

  SCHÖCK - Isokorb®

Isokorb vám usnadní život, je vhodný pro pužití pro volně vykonzolované balkony. Tepelné mosty vám ušetří spoustu času. Víte co to je? Chcete se dozvědět více? Podívejte se se sem!
 
 
   

Bednění.eu, Nové náměstí 1370/11, 104 00 Praha 10 - Uhříněves
Patrik Przybyla, Mobil: +420 604186448, Email: info@bedneni.eu, Web: www.bedneni.eu


© Bednění.eu - technické změny vyhrazeny.

 


Registrace: 101 - Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona, evidující úřad: 310027 - Úřad městské části Praha 22, IČO: 75356481, DIČ: CZ8105174957