Bednění.eu
  Newsletter březen - duben 2010  
 

Vážení obchodní přátelé,

máme tady březen a duben a je tu čas jara a teplého počasí. Ze všeho nejdříve Vás vítáme u druhého vydání Newsletteru březen - duben 2010. Připravili jsme pro Vás jarní sezónu a spoustu výhodných cen.  A na co se můžete těšit v tomto vydání našeho informačního dopisu? Čtěte dál…

Váš Bednění tým

 

 

Řezání a vrtání železobetonu více...

 

Řezání a jádrové vrtání

Do svého sortimentu jsme přiřadili službu Diamantové řezání a vrtání železobetonu. Diamantové řezání betonu je vhodné pro případné změny v projektové dokumentaci nebo k odstranění překážejících částí betonu. Jádrové vrtání používáme pro vytvoření otvorů na potrubí nebo řezání velkých monolitických zdí.
Bližší informace naleznete zde.

 

 

Nopová fólie

Chrání izolační nátěr základového zdiva před poškozením při zasypání zeminou. Vhodné jako náhrada pro podkladový beton. Pro uchycení Nopové folie používáme montážní zátku a pro ukončení ukončovací lištu. Podívejte se zde.

  Nopová fólie více...
 

 

Termokoše více...

 

AVI Termokoše®

Termokoše Vám usnadní život. Jsou vhodné pro použití pro volně vykonzolované balkony. Termokoše Vám ušetří spoustu času a financí. Víte co to je? Chcete se dozvědět více? Podívejte se sem!

 
 
   

Bednění.eu, Nové náměstí 1370/11, 104 00 Praha 10 - Uhříněves
Patrik Przybyla, Mobil: +420 604186448, Email: info@bedneni.eu, Web: www.bedneni.eu


© Bednění.eu - technické změny vyhrazeny.

 


Registrace: 101 - Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona, evidující úřad: 310027 - Úřad městské části Praha 22, IČO: 75356481, DIČ: CZ8105174957